Czapka z daszkiem 6p zapięcie rzep JHK
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny

Opis
Czapka z daszkiem 6p zapięcie rzep JHK
Czapka z daszkiem JHK 6p zapięcie na rzep to stylowy nakrycie głowy o sześciu panelach, wykonane z wytrzymałej bawełny, co gwarantuje jej trwałość dzięki zszyciu z sześciu elementów. Zestawiona z sześcioma haftowanymi otworami wentylacyjnymi, pozwala na swobodny przepływ powietrza. Dzięki regulowanemu zapięciu na rzep z tyłu, łatwo dopasowuje się do różnych rozmiarów głowy, co czyni ją doskonałym wyborem dla każdego, kto poszukuje zarówno elegancji, jak i funkcjonalności w nakryciu głowy.
Na czapce z daszkiem 6-panelowej z zapięciem na rzep JHK możemy wykonać haft komputerowy Państwa logo z przodu czapki. Natomiast kolorowy nadruk dowolnej grafiki możemy wykonać z przodu czapki, na daszku, po bokach oraz mały napis na tylnym pasku. Znakowanie jest możliwe po otrzymaniu grafiki w wysokiej jakości. Opis na dole strony.
Dane techniczne:
- czapka zamszowana 6-panelowa,
- skład: bawełna 100%,
- gramatura 260g/m2,
Dodatkowe informacje:
- 6 haftowanych wywietrzników,
- zapinana na rzep,
- usztywniany przód i daszek,
Gdzie sprawdzi się czapka z daszkiem 6p z zapięciem na rzep JHK:
- czapka reklamowa,
- czapka robocza,
- gadżet reklamowy,
- czapka ochronna,
- imprezy firmowe,
- dyscypliny sportowe,
- artykuły promocyjne.
OPIS NADRUKU:
NADRUK KOLOROWY:
- Na czapkach wykonujemy nadruk cyfrowy DTF,
- Nadruk cyfrowy może być umieszczony na środku: przy czapce 6 panelowej będzie on na środku szwu, z przodu na prawym lub lewym panelu (nad prawym lub lewym okiem),
- Nadruk możemy też wykonać po bokach czapki oraz napis z tyłu na pasku regulującym wielkość czapki,
- Nadruk możemy wykonać też na daszku czapki !!!
- W uwagach proszę wskazać, w którym miejscu ma być logo,
- Najlepsze efekty uzyskuje się z grafik o rozdzielczości 300DPI z przezroczystym tłem (png, tiff) lub plików wektorowych.
- Nadruki kolorowe na odzieży wykonujemy już od 1 szt.
HAFT KOMPUTEROWY:
- Jeżeli logo jest wykonywane u nas po raz pierwszy, należy wykupić jednorazowy projekt haftu. Projekt można zamówić klikając tutaj: PROJEKT HAFTU
- Opłata za przygotowanie projektu haftu INDYWIDUALNEGO LOGOTYPU jest jednorazowa i przy kolejnych zamówieniach nie będzie pobierana.
- Jeżeli chcą Państwo haft na odzieży, proszę o wybranie dostępnych opcji.
- Podane wymiary nadruku są orientacyjne - nadruk będzie odwzorowywał Państwa logo i będzie miał zachowane proporcje.
- Przed realizacją wysyłamy projekt haftu do akceptacji .
- Towar spersonalizowany oraz zamawiany według indywidualnych wytycznych nie podlega zwrotowi.
- Wszelkie potrzebne informacje proszę wpisać w uwagach przy zakupie.
W przypadku konieczności załączenia więcej niż jednej grafiki, proszę o jej przesłanie na email: ishirt.pl@gmail.com
W tytule proszę podać numer zamówienia.